Stüdyomuz

Merkez Noktası, türlü video ve fotoğraf çekimlerini kendi stüdyosunda tamamlamaktadır. Kendi stüdyomuzun kapasitesi dahilinde olmayan çalışmalar için dış kaynaklı, en iyi stüdyolar tercih edilmektedir. Merkez Noktası stüdyoları müsait olduğu zamanlarda kiralamaya uygundur. (Merkez ofisimize 5 dk. yürüyüş mesafesdindedir.)

Sizinle birlikte ya da sizin için çalışabiliriz, keyif duyarız ! Kiralama ve hizmet talepleriniz için bize ulaşınız; iletişim .

stüdyomuz-merkeznoktasi

Stüdyomuzun Detayları – Özellikleri

  • Mecidiyeköy Cevahir AVM’den iki dakika yürüme mesafesinde
  • Stüdyo’nun yanı sıra; Geniş Ofis – Prodüksiyon Alanı, Oturma Alanı, Toplantı Odası, Makyaj – Giyinme Odası, Depo – Malzeme Odası, Mutfak, Banyo – WC
  • Kamera vb. çekim ekipmanları hariç her zaman mevcut; 2 ad 1000w Hansel, 2 ad 250w, 2 ad 150w Jimbean, 1 adet 300w, octabox 120cm, beauty dish, ayaklar, reflektorler, ahşap sonsuz beyaz fon, gri kağıt fon mekanizması, still lfe ürün masası, ürün çadırı, softboxlar, şemsiyeler, filtreler, tetikleyiciler, aparatlar, çeşitli fon – dekorlar, vb.
  • Klima, barkovizyon, wifi, efekt vantilatörleri, müzik sistemi, kahve makinası ve akla gelebilecek diğer tüm ihtiyaçlar
  • Her zaman size yardımcı olacak bir stüdyo sorumlusu
  • Talep halinde profesyonel ekip ve ekipman tedariği

Portfolyo, ürün, mini reklam – tanıtım, dijital kullanıma yönelik video-fotoğraf, viral, casting, bireysel ya da aile anısı, konsept çalışmaları vb. türlü çekimler için uygundur. Ayrıca stüdyo harici animasyon üretimi, retouch, post prodüksiyon vb. işleriniz için de her zaman olduğu gibi sizlerleyiz.

IMG_7333

IMG_7327

IMG_7325

IMG_7319